ŞİRKETLER

iş hayatıyla ilgili kısa giriş yazısı...

Teksim
TEKSİM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD ŞTİ

Ortak

Firmamız, "Teksim Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti." 1992 yılında kurulmuştur. Tamamı ödenmiş 1.093.850,-TL sermayemizde %80 paya sahip M. Kurtuluş Nevruz ve %20 paya sahip Hamdi Baydemir, Şirketimizin yönetiminde de aktif olarak görev yapmaktadırlar. Kurumumuzun aktif büyüklüğü 2.395.613-TL'na ulaşmış ve yıllık dosya operasyon sayımız on yedi bin adedi aşmıştır. Şirketimiz, yıldan yıla artan özvarlığı ile ekonomik göstergelerdeki durağanlığa rağmen büyümeye ve müşterilerine verdiği hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

İstanbul'un tüm gümrüklerinde 52 uzman personelimizin gücü ve heyecanıyla, sayısı 1.515 e varan müşterilerimizin ticari faaliyetine destek olmayı sürdürüyoruz. İstanbul dışındaki ofislerimiz aracılığıyla ise, hizmet anlayışımızı Türkiye geneline yaymayı hedefliyoruz. Çalışmalarımızı, müşterilerimizin çıkarlarının korunmasını ve kaliteli hizmet almasını prensip sayarak yürütüyoruz. Personelimiz ile birlikte sürekli gelişmeye ve güncel olmaya gayret ediyoruz. Bilginin değerinin paylaşarak arttığına inanıyoruz.

Türkkep
TÜRKKEP KAYITLI ELEKTRONİK POSTA HİZMETLERİ SAN ve TİC AŞ

Yönetim Kurulu Başkanı

TÜRKKEP, KEP Hizmet Sağlayıcısı olarak, 25 Şubat 2013 tarihinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından, e-Fatura Hizmet Sağlayıcısı (Özel Entegratör) ve e-Fatura Saklamacı Kuruluş olarak da, 27 Eylül 2013 tarihinde Gelir İdaresi Başkanlığı’nca (GİB) yetkilendirilmiştir.

TÜRKKEP, Türk Ticaret Kanunu, Tebligat Kanunu ve Vergi Usul Kanunu kapsamında yasal düzenlemesi yapılmış olan, kayıtlı elektronik posta (KEP), e-Tebligat, e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-Saklama hizmetlerini kurumsal ve bireysel müşterilerine yetkili hizmet sağlayıcı olarak tek noktadan sağlayabilen ülkemizin ilk ve tek güven kurumudur. TÜRKKEP, ayrıca e-İmza, e-Defter ve e-Mutabakat çözümleri ile KEP İleti Yönetim Sistemi (KEP Assist), KEP Gateway, e-Fatura Yönetimi Sistemi ve e-Fatura İtiraz Sistemi çözümleri ve entegrasyon hizmetleri ile de kurumsal müşterilerine uçtan uca katma değerli çözümler ve hizmetler sağlamaktadır.

Bis Ulusal Lojistik
BİS ULUSAL LOJİSTİK TAŞIMA ORG. ve TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ortak

1998'de Bursa – İstanbul, İstanbul – Bursa arası nakliye taşımacılığı amacıyla kurulan Bis Lojistik, kaliteli servisi, müşterilerine vermiş olduğu güvenle Türkiye 'nin her yerine hizmet vermektedir. Bis Lojistik deneyimli kadrosu ve hızlı servisi ile uluslararası nakliye şirketlerinin depolama ihracat & ithalat taşımaları ve gümrükleme işlemlerini yapmaktadır.

TEKSİM TEKSTİL VE ANTREPOCULUK
TEKSİM TEKSTİL-ANTEPOCULUK SAN. VE DIŞ TİC. AŞ.

Yönetim Kurulu Üyesi

Grubumuz Antrepo İşletmeciliği yoluyla, iş ortaklarımızın faaliyetlerine destek vermektedir. Antrepomuz aşağıdaki niteliklere sahiptir: Toplam 4.500 m2 kapalı gümrüklü alan İthalat sonrası hizmet amacıyla kurulmuş olan ve 12.000 m2 kapalı alana sahip serbest depolama bölgesi Konum olarak Ambarlı ve Halkalı Gümrük yollarına yakın 12.600 m2 açık TIR parkı sahası

BİSOBAK
BİSOBAK LOJİSTİK KAĞIT MATBAA GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Ortak

BisObak Kağıtçılık, 1992 yılında % 100 Türk sermayeli sürekli büyümekte olan, sektörünün lider kuruluşlarından Teksim Grup bünyesinde 2010 yılında Metin Kurtuluş NEVRUZ ve Seyit Ahmet NEVRUZ tarafından faaliyetine başlatılmıştır. Matbaa , Yayınevi, Basım Evi, Parakende Satış Noktaları ve resmi ve özel kurumlara kağıt ithalatı ve satışı yapmaktayız. Merkezimiz İstanbul olmak üzere: Bursa , Ankara , Kayseri , İzmir ve Mersin’de irtibat bürolarımız ve satış ofislerimiz bulunmaktadır.